Author: m***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Look’s ok, but the only thing is when you comb or brush it a lot of the hair comes out
Color: Black
Price: 140kr
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 67 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2306193161905577 |
Author: m***r
Date:
Review: Look’s ok, but the only thing is when you comb or brush it a lot of the hair comes out
Color: Black
Author: m***8
Date:
Review: beautiful pic send me the link
Color: Black
Author: J***a
Date:
Review: sooooo pretty! looks good :) :)
Color: Gold
Author: 4***8
Date:
Review: it's true to size but the fringe wasn't done properly and also it keeps coming off even before I tried to comb it
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.